5 produktów w jednym – Tytan FIX2 klej – uszczelniacz

Drobne prace remontowe wymagają zastosowania kilku różnorodnych produktów, takich jak silikon, akryl lub klej. Teraz większość problemów pojawiających się podczas domowych napraw, można rozwiązać przy użyciu jednego, uniwersalnego produktu kleju – uszczelniacza Tytan FIX2 z innowacyjnym Aplikatorem 360°. Jest to produkt przydatny w każdym domu.

Naprawa drobnych usterek wymaga nie tylko poświęcenia czasu i wysiłku, ale także użycia kilku różnych produktów, dedykowanych do konkretnych zastosowań. Długoletnie doświadczenie specjalistów z firmy Selena pozwoliło na stworzenie innowacyjnego produktu Tytan FIX2, który jest doskonałym rozwiązaniem podczas wielu prac remontowych. Ten uniwersalny klej – uszczelniacz idealnie łączy zalety 5 różnych produktów : silikonu, akrylu, kleju, uszczelniacza dekarskiego i poliuretanu. Po utwardzeniu Tytan FIX2 tworzy elastyczną i trwałą spoinę, na którą firma Selena daje aż 10 lat gwarancji.

Pewne rozwiązanie w każdej sytuacji

Tytan FIX2 klej – uszczelniacz jest rekomendowany do klejenia i uszczelniania większości materiałów stosowanych w budownictwie, takich jak drewno, kamień naturalny, cegła, beton, glazura, metal, szkło, styropian, wełna mineralna czy tworzywa sztuczne. Doskonale sprawdza się podczas drobnych napraw w kuchni i łazience, a także przy pracach szklarskich i dekarskich. To klej o wysokiej sile spajania, który tworzy pewne i elastyczne połączenie, nie kruszy się i nie ulega pękaniu. Za jego pomocą łatwo, szybko i trwale przykleimy m.in. listwy przypodłogowe, progi, parapety, sztukaterie, lustra, płytki ceramiczne, a także uszczelnimy obrzeża wanny, brodzika czy umywalki. Tytan FIX2 gwarantuje doskonałą przyczepność wszystkich powierzchni, również tych wilgotnych.

Tytan FIX2 tworzy spoinę odporną na zmienne warunki pogodowe oraz działanie promieni UV, dzięki czemu może być stosowany również na zewnątrz, np. do wykonywania obróbek dekarskich, klejenia okładzin kamiennych i ceramicznych na tarasach lub balkonach. Połączenie wykonane przy użyciu Tytan FIX2 jest wodoodporne, niewrażliwe na rozpuszczalniki alifatyczne, oleje i słoną wodę. Ze względu na możliwość malowania utwardzonej spoiny, produkt może być również stosowany do estetycznego wypełniania ubytków w ścianach i elewacjach.

Jeszcze łatwiejsze prace remontowe

Dużym ułatwieniem podczas napraw w miejscach trudno dostępnych jest także innowacyjny Aplikator 360°, który może być ustawiany pod dowolnym kątem w zależności od rodzaju przeprowadzanych prac. Tytan FIX2 klej – uszczelniacz zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa, zarówno klejonym powierzchniom jak i użytkownikom. Nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników, izocyjanianów i silikonu. Można go stosować na delikatne powierzchnie takie jak kamień naturalny, lustra, styropian itp. Jest produktem nietoksycznym.

Stosując produkt Tytan FIX2 jako klej należy nanieść go punktowo lub pasmami na jedną z klejonych powierzchni, a następnie połączyć oba elementy równomiernie dociskając. Jeśli przewidziane jest malowanie spoiny, można to zrobić już po utworzeniu naskórka (nie wpływa to na tempo utwardzania kleju). Stosując produkt jako uszczelniacz trzeba zabezpieczyć krawędzie spoiny taśmą maskującą, a następnie nakładać produkt pasem bezpośrednio w spoinę. Przed utworzeniem naskórka powierzchnię spoiny wygładzić szpatułką zamoczoną w wodzie z detergentem.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj