Armatura w białym wydaniu

© KLUDI

© KLUDI

Czy łazienkowe baterie muszą być chromowane? Absolutnie nie! Ci, którzy aranżując swoje wnętrza chcą wyjść poza obowiązujące schematy i dostosować każdy element do swojego gustu, równie dobrze mogą sięgnąć po armaturę w innym kolorze.

Wyobraźmy sobie łazienkę całą w bieli. Krystalicznie biała ceramika – wanna, misa sedesowa, umywalka… na podłodze i ścianach duże, lśniące kafle o kolorze śniegu, w tym samym odcieniu utrzymane dodatki dekoracyjne: akcesoria, tekstylia – ręczniki, dywany i zasłony, oprawy punktów świetlnych, ozdobny żyrandol… I zgrzyt. Chromowana bateria – nijak nie pasująca do tej subtelnej aranżacji.

© KLUDI

© KLUDI

Czy można jakoś uniknąć tego niepotrzebnego dysonansu? Oczywiście. Rozwiązaniem jest zdobywający coraz większą popularność trend wprowadzania do wnętrz łazienkowych rozwiązań nieszablonowych – na przykład właśnie kolorowych (w tym przede wszystkim białych i czarnych) baterii. Trend, na który producenci wyposażenia odpowiadają bardzo chętnie.

Dla przykładu firma Kludi na tegorocznych, międzynarodowych targach ISH we Frankfurcie zaprezentowała nowe – białe oblicze popularnej baterii KLUDI LOGO NEO, dostępnej dotychczas jedynie w chromowym wykończeniu. KLUDI LOGO NEO WHITE, a także biała, ścienna bateria umywalkowa z serii KLUDI BALANCE (teraz w nowym wydaniu – na jednej rozecie) to propozycje dla osób ceniących jakość i design w dobrej cenie. Osób, które nie boją się ryzykować we wnętrzu i chętnie przełamują stereotypy.

Baterie łazienkowe i kuchenne o zróżnicowanych kolorach powierzchni to produkty zyskujące na popularności. Mają one nie tylko wartość czysto funkcjonalną. Wręcz przeciwnie. Coraz częściej stają się wysmakowanym uzupełnieniem nowoczesnych łazienek. Nie tylko tych utrzymanych w całości w bieli, ale także aranżacji w ciemnych tonacjach” – wyjaśniają projektanci współpracujący z marką KLUDI.

© KLUDI

© KLUDI

Co ważne, nowe, białe baterie KLUDI to nie tylko estetyka, ale przede wszystkim sprawdzona, potwierdzona długoletnim doświadczeniem producenta – jakość. Produkty te doskonale odpowiadają na potrzeby współczesnego użytkownika i jego otoczenia. Zostały wyposażone w specjalny perlator s-pointer eco, który umożliwia bezproblemowe dopasowanie kąta wypływu wody do kształtów różnych umywalek. Jednocześnie pozwala efektywnie zredukować ilość wypływającej wody do 6l/min, i to nawet przy wzroście jej ciśnienia. W ten sposób baterie KLUDI LOGO NEO WHITE stają się kompleksową odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania użytkowników.

Więcej informacji o armaturze łazienkowej KLUDI na stronie https://www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/

Zaloguj się Logowanie

Komentuj