Atrakcyjne mieszkania w nowej inwestycji w Warszawie

W unikalnej lokalizacji na Pradze Południe, tuż przy Rondzie Wiatraczna, przy ul. Krypskiej 18 powstanie nowy kameralny budynek mieszkaniowy z lokalami o najpopularniejszych metrażach i jednym apartamentem. Deweloper właśnie rozpoczął sprzedaż.

W kameralnym czteropiętrowym budynku znajdować się będzie 17 mieszkań: 1, 2 i 3 pokojowych, o wielkości od 37,8 m2 do 67 m2. Zdecydowaliśmy się zaoferować takie metraże ponieważ wiemy, że są one najczęściej poszukiwane przez nabywców. Ponadto dzięki temu nasze mieszkania dostępne są w ramach rządowego programu Rodzina na Swoim. – mówi Paweł Putkowski, Prezes Zarządu Krypska sp. z o.o. W ofercie znajduje się również jeden 113 metrowy apartament z czterema pokojami z przestronnym tarasem o powierzchni pow. 69 m2.

Na parterze przewidziano dwa lokale usługowe. W budynku znajdować się będzie podziemny garaż z 20 miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Inwestycja mieścić się będzie na rogu ulicy Krypskiej i Kruszewskiego, czyli ok. 500 m. od Ronda Wiatraczna. Lokalizacja jest dużym atutem. Budynek położony będzie blisko najważniejszych arterii prawobrzeżnej Warszawy, ale równocześnie jest odgrodzony od nich innymi budynkami. Dzięki temu jest tu cicho i spokojnie jak na centrum miasta. – dodaje Paweł Putkowski.

Mieszkańcy Krypskiej 18 będą mieli łatwy i szybki dostęp do najbardziej potrzebnych dóbr i usług. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, punkty usługowe, miejsca rozrywki i rekreacji oraz placówki oświatowe i służby zdrowia.

Planowany termin oddania inwestycji to I kwartał 2012 r. Wykonawcą generalnym jest spółka Inter – Construction sp. z o.o. W finansowanie inwestycji zaangażowany jest Pekao Bank Hipoteczny S.A. Mieszkania dostępne są w ramach programu Rodzina na Swoim.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj