Bardzo dobre wyniki Dobrych Domów

© Dobre Domy

© Dobre Domy

Pracownia architektoniczna Dobre Domy zakończyła właśnie  jesienny konkurs „Chcesz zbudować DOM? Zacznij od dobrego PROJEKTU! Mnóstwo pięknych marzeń i wspaniałych inspiracji – tak można podsumować jego wyniki.

Konkurs zorganizowany przez pracownię projektową Dobre Domy polegał na opisaniu wymarzonego projektu domu w formie krótkiej historii, filmu wideo, rysunku lub grafiki. Za pióra, aparaty, kamery i komputery chwyciły młode małżeństwa, rodziny z dziećmi i wszyscy, którzy rozpoczynają poszukiwania wymarzonego domu. Nagrodą w konkursie były rabaty na zakup projektu pracowni: za zajęcie pierwszego miejsca 90%, drugiego – 77% oraz 66% dla trzeciego laureata.

Kevin sam w domu?

Ani uwielbiany przez miliony bohater ani tym bardziej żaden dom nie będzie mógł poskarżyć się tej jesieni na brak towarzystwa. Oczywiście pod warunkiem, że należy do zwycięskiej trójki konkursowych projektów Dobrych Domów. Na pierwszym miejscu podium znalazła się praca pana Michała Trzaskowskiego, którego serce zdobyła Olimpia. Pani Paulina Dubiel pokochała z wzajemnością Julię i została laureatką drugiego miejsca. Trzecia nagroda przypadła pani Agnieszce Polkowskiej za opis projektu Renia i Paweł.

Dostaliśmy bardzo dużo zgłoszeń, za które serdecznie dziękujemy. Wyłoniliśmy trzech zwycięzców, jednak nie mogliśmy nie docenić wszystkich pozostałych uczestników, dlatego dla nich również przygotowaliśmy  niespodziankę . Najważniejsi są dla nas klienci, a zaufanie jakim nas obdarzyli, dzieląc się swoimi najskrytszymi marzeniami o własnym domu, potwierdza to, że idziemy w dobrym kierunku, a domy podążają tuż za nami– mówi Tomasz Flak, architekt i współwłaściciel pracowni Dobre Domy Flak & Abramowicz.

Pracownia zdradziła, że ma w planach kolejne atrakcyjne konkursy dla wszystkich fanów Dobrych Domów.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj