Design w Twoim domu – sprawdź innowacyjne sprzęty AGD!

nowoczesna kuchnia

Design w Twoim domu – sprawdź innowacyjne sprzęty AGD!

Nowoczesny sprzęt AGD to nie tylko praktyczne urządzenia, dzięki którym dbanie o dom staje się znacznie łatwiejsze, ale także pięknie wykonane przedmioty. Dziś producenci starają się zaprezentować swoim klientom pralki, lodówki czy płyty grzewcze łączące w sobie elegancję i szereg praktycznych funkcji.

Do nowoczesnych kuchni i nie tylko

Najwięcej sprzętu AGD wykorzystujemy z całą pewnością w kuchni. Do podstawowego wyposażenia tego pomieszczenia należy lodówka, płyta grzewcza, piekarnik, a standardem staje się także zmywarka i kuchenka mikrofalowa. Oprócz spełnienia funkcji praktycznej, mogą one stanowić również prawdziwą ozdobę wnętrza, albo – zostać ukryte pod zabudową, co prezentuje się elegancko, a ponadto ułatwia utrzymanie czystości. Ponieważ w kuchni spędzamy wiele czasu przygotowując posiłki dla całej rodziny, ważne jest, aby była ona urządzona wygodnie i zapewniała wygodę użytkowania, ale też prezentowała się schludnie i estetycznie. Wiele osób w tym celu zatrudnia projektantów lub inspiruje się pomysłami przedstawionymi w katalogach o tematyce wystroju wnętrz – jest to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla tych osób, które nie czują się na siłach, aby samodzielnie zaaranżować to pomieszczenie. Oprócz wyboru mebli, nie mniej istotne jest dostosowanie wspomnianego już sprzętu AGD do wielkości kuchni i potrzeb domowników. Duży wybór urządzeń pozwala znaleźć idealne rozwiązania zarówno do wnętrz urządzonych klasycznie, jak i nowoczesnych czy retro. Jeszcze kilkanaście lat temu trudno było o piekarnik lub lodówkę, które nawiązywałyby swoim designem do stylu lat 50. Dziś jest to możliwe, a urządzenia AGD w dowolnym niemal kolorze wcale już nie należą do rzadkości. W nowoczesnych kuchniach często decydujemy się na sprzęt pod zabudowę meblową, ale w sklepach nie brakuje lodówek czy kuchenek wolnostojących, które świetnie się prezentują. Przykładem mogą być linie produktów wolnostojących, oferowane przez Whirlpool – Supreme Dual NoFrost, do której należą lodówki oraz Supreme Care – wysokiej klasy pralki i suszarki.

Co w środku?

Wybierając sprzęt AGD do domu oczywiście nie można kierować się wyłącznie jego wyglądem, ale należy zwrócić uwagę także na dostępne funkcje. Tutaj również mamy szereg propozycji do wyboru, które znacznie ułatwiają dbanie o dom. Nowoczesne lodówki wyposażane są w technologie i systemy zapobiegające gromadzeniu się lodu i szronu oraz ułatwiające rozmrażanie. Specjalne komory świeżości zapewniają optymalne warunki do przechowywania mięsa, ryb, owoców czy warzyw, dzięki czemu produkty te nie tracą swoich wartości odżywczych. Wbudowane kostkarki do lodu i dodatkowe drzwiczki pozwalają na wygodne korzystanie z chłodziarko-zamrażarek. Ciekawe funkcje dostępne są także w nowoczesnych piekarnikach – znajdziemy w nich nie tylko programy do przygotowywania różnego rodzaju potraw, ale również te pozwalające utrzymać wnętrze urządzenia w czystości. Problem przypalonych resztek jedzenia dzięki temu staje się przeszłością. W połączeniu z indukcyjną płytą grzewczą całość prezentuje się elegancko, ale przede wszystkim doskonale spełnia swoją rolę praktyczną. Podobnie jest z pralkami, suszarkami czy zmywarkami. Oferowane obecnie sprzęty są wygodne w użytkowaniu, łatwo utrzymać je w czystości, a ponadto zużywają jak najmniej energii elektrycznej. Warto tutaj wspomnieć także o możliwości sterowania urządzeniami AGD za pomocą aplikacji 6. Zmysł Live na smartfonach lub tabletach, co pozwala uruchomić dowolne urządzenie w domu, nawet jeśli jesteśmy w pracy, na spacerze czy zakupach.

Nowoczesne, czyli jakie?

Nowoczesny sprzęt AGD to urządzenia charakteryzujące się prostotą wzornictwa oraz funkcjonalnością. Są energooszczędne i ekologiczne, dzięki czemu przypadną do gustu wszystkim osobom dbającym o środowisko. Zastosowane w nich technologie i systemy zapewniają wygodę użytkowania, dzięki czemu obowiązki domowe mogą stać się prawdziwą przyjemnością. Połączenie tych cech oraz eleganckiego wzornictwa sprawia, że tego typu urządzenia doskonale sprawdzą się w każdym domu.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj