Dolcan wybuduje kolejną inwestycję w segmencie mieszkań bezczynszowych

W związku z dużym zainteresowaniem klientów proponowanymi przez Dolcan mieszkaniami bezczynszowymi, stołeczny deweloper ogłosił plany kolejnego projektu opartego o to pionierskie rozwiązanie. Inwestycja zlokalizowana będzie w Markach.

Deweloper uzyskał już pozwolenie na budowę. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozpoczęła się także realizacja osiedli Czerwona Jarzębina i Rudy Rydz. Dolcan przewiduje wprowadzenie dwóch kolejnych projektów w 2011 roku.

We wrześniu bieżącego roku firma Dolcan ujawniła szczegóły pierwszych w Polsce inwestycji opartych o ideę mieszkań bezczynszowych. Koncepcja spotkała się na rynku z zaskakującym zainteresowaniem Klientów, zarówno podczas licznych targów, jak i w rozmowach w firmowych biurach sprzedaży. W odpowiedzi, przedstawiciele Spółki podjęli decyzję o dalszym rozwijaniu tej idei i stworzeniu kolejnych takich osiedli.

Mieliśmy świadomość, że koncepcja mieszkań bezczynszowych może wywołać na rynku spore zainteresowanie wśród potencjalnych klientów. Jak się okazało, zapotrzebowanie na mieszkania, w których nie trzeba płacić czynszu, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny za metr kwadratowy, jest na polskim rynku bardzo duże – mówi Robert Ziółek, Dyrektor Generalny Dolcan.

We wrześniu Dolcan rozpoczął sprzedaż mieszkań w ramach czterech nowych projektów pod hasłem „Mieszkaj wygodnie, nie płacąc czynszu”. Osiedle Konik Polny i Kamyk Zielony na Białołęce, Rudy Rydz w Rembertowie oraz Czerwona Jarzębina zlokalizowana na Targówku, charakteryzują się także innymi udogodnieniami, takimi jak: możliwość posiadania własnego kominka w mieszkaniu, ogródek i miejsce parkingowe w cenie lokalu. Dodatkowo, większość tych projektów jest dostępna w programie „Rodzina na Swoim”.

W przyszłym roku planujemy rozpoczęcie 2 nowych inwestycji o takim charakterze w Warszawie – zapowiada Alicja Dolińska, Dyrektor Działu Marketingu i Reklamy Dolcan. Jeżeli zainteresowanie nimi będzie takie jak w przypadku czterech pierwszych projektów, na pewno na tym nie poprzestaniemy – konkluduje.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj