Dom na miarę

Ci, którzy marzą o własnym domu i poszukują odpowiedniego projektu domu, mają już ułatwiony wybór, bowiem na rynku wydawniczym właśnie ukazał się najnowszy katalog gotowych projektów domów “Dom na miarę nr 2/2011″ firmy projektowej Archeton Sp. z o.o.

Katalog ma swoje wersje regionalne i jest dystrybuowany w regionach: śląskim, małopolskim, mazowieckim, lubelskim, podkarpackim. Do pozostałych regionów trafi jako informator ogólnopolski.

- Z nowym wydaniem kwartalnika chcemy trafić oczywiście do Klientów poszukujących projektów domów, ale jednocześnie do grona Klientów zainteresowanych zbiorem informacjami na temat kupna działki, adaptacji gotowych projektów domów, usług budowlanych, formalności prawnych i finansowych oraz do tych, którzy są zainteresowani kupnem gotowego domu. - informuje Joanna Pławecka z firmy architektonicznej Archeton Sp. z o.o. – Odświeżyliśmy layout katalogu. Prezentacja projektu jest dwustronna i zawiera większą ilość danych niż w poprzednich kwartalnikach.

Publikacja “Dom na miarę nr 2/2011″ jest czytelna i przejrzysta. W wydaniu pokazywane są również projekty podobne do prezentowanych projektów, a dla wielu z nich przedstawiono wizualizacje wnętrz. Dodatkowo każdy projekt posiada skrócony kosztorys oraz ofertę cenową na budowę domu w systemie drewnianego szkieletu prefabrykowanego.

W kwartaliku, w zależności od regionu znajduje się sekcja poświęcona ogłoszeniom sprzedaży działek budowlanych, przygotowanych przez współpracujące z Archetonem renomowane biura nieruchomości.

- Do katalogu dodaliśmy również sekcję „przed i w trakcie budowy” z listą wybranych punktów sprzedaży projektów Archetonu, a dla niektórych regionów wraz z wyszczególnieniem zakresu usług jakie świadczą. - dodaje Joanna Pławecka z firmy architektonicznej Archeton Sp. z o.o. – Znakomita większość z naszych przedstawicieli służy poradą w zakresie wyboru domu, świadczy usługi związane z szeroką pojętą obsługą inwestorską, a także wykonuje usługi budowlane.

1 Komentarz

  1. jack from warsaw

    30 sierpnia 2013 at 06:47

    dobrze dopasowany dom to zadowolenie na lata

Zaloguj się Logowanie

Komentuj