Elewacja 2 w 1

Opisany poniżej system to jedyny na rynku produkt umożliwiający zamontowanie desek zarówno w formie wykończenia elewacji, jak i podbitki dachowej. Pozwala to na uzyskanie jednorodnych kolorystycznie powierzchni, a w efekcie – pięknie wyglądającego domu.

Kolorystyka i struktura powierzchni desek elewacyjnych firmy Plastivan doskonale imituje drewno, a przy tym są one wygodne w codziennym użytkowaniu – nie wymagają impregnowania oraz malowania. Zasadniczą zaletą systemu Beltecto jest łatwy montaż oraz zastosowanie powłoki polimerowej PMMA chroniącej przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz czynnikami atmosferycznymi. Produkt dostępny jest w kolorach: złoty dąb, orzech, biały, brąz i mahoń (trzy ostatnie tylko w formie panelu podbitkowego). Kolory drewnopodobne z łatwością można dopasować do pozostałych elementów domu, takich jak okiennice, dachówka czy drzwi garażowe. Kompletny system Beltecto składa się z desek, listw wykańczających oraz uchwytów montażowych w formie klipsów. Produkt posiada wszystkie niezbędne atesty i aprobaty techniczne i jest objęty 10 letnią gwarancją. W przeciwieństwie do innych materiałów nie wymaga konserwacji czy malowania.

Uzupełnieniem systemu Beltecto jest nowy produkt Plastivanu – narożnik Beltecto, który idealnie dopasowuje się do wykończenia elewacji. Narożnik kompensuje rozszerzoną linię profili PVC, gwarantując zachowanie pierwotnego wyglądu elewacji przy wieloletnim eksploatowaniu. Sam montaż produktu nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, gwoździ, młotków, wkrętów czy kleju silikonowego. Wystarczy połączyć „na zatrzask” odpowiedni brzeg narożnika z końcówką deski elewacyjnej.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj