Emerytura? Niech będzie wyjątkowa!

©Marvipol

© Marvipol

Zbliża się koniec pracy zawodowej i emerytura. Pewnie wiele osób zastanawia się, gdzie ją spędzić. Być może rozważa nawet kupno mieszkania i przeprowadzkę? Na pewno każdy chce, by miejsce, które wybierze, było niepowtarzalne. A wyłącznie takie ma w swojej ofercie deweloper Marvipol.

Czego oczekuje od miejsca, w którym zamieszka, osoba, która cieszy się już upragnioną emeryturą? Na pewno bezpieczeństwa, spokoju i ładnego otoczenia. Jednak nie tylko. Ważne też, by okolica ta nie była zbyt nudna, żeby dawała możliwość ciekawego spędzenia czasu z przyjaciółmi czy też rodziną. Kilka nowych propozycji zaprezentowanych przez Marvipol z pewnością przypadnie do gustu seniorom.

Hill Park Apartaments

Piękne mieszkania na sprzedaż można znaleźć na przykład na Bielanach. Powstałe tam niedawno osiedle to idealna oaza ciszy i beztroski. Bezpieczeństwo mieszkańców gwarantują całodobowy monitoring i czujna ochrona, a niczym niezakłócony wypoczynek – wyłączenie terenów zielonych z ruchu kołowego (który przeniesiony został w całości pod ziemię). Sprawi to, że również gdy mieszkańców odwiedzą wnuki, dziadkowie będą mogli być całkowicie spokojni, że nic im nie zagrozi.

© Marvipol

© Marvipol

Co można robić na terenie Hill Park Apartaments? Przede wszystkim miło i aktywnie spędzać czas z rodziną. W okolicy znajduje się mnóstwo tras rowerowych, ścieżek do joggingu, parki, lasy czy też zbiorniki wodne. To idealne warunki zarówno na popołudniowy spacer, jak i niedzielny piknik. Możliwości jest naprawdę wiele.

ArtEco

Kolejne osiedle, którym powinien zainteresować się każdy wymagający senior, położone jest na warszawskim Żoliborzu. Kunszt projektu ArtEco zaspokoi gusta najbardziej nawet wyrafinowanych mieszkańców. To połączenie przemyślanej i unikalnej architektury z bujną roślinnością jest nie tylko czarujące, ale również bardzo funkcjonalne.

© Marvipol

© Marvipol

Podobnie jak na poprzednim osiedlu, również tutaj deweloper zapewnił lokatorom stu procentowe bezpieczeństwo. Projektanci zadbali też, by nikt mieszkający w tym miejscu nie miał czasu na nudę. W tym celu zbudowano liczne boiska, place zabaw (którymi z pewnością będą zachwycone Państwa wnuki), ale także centra handlowe, kawiarnie i restauracje. Zmotoryzowanych natomiast na pewno ucieszą obszerne podziemne garaże.

Kupno mieszkania na osiedlu ArtEco to więc krok, którego z pewnością nie będzie żałował żaden wymagający senior.

Małe włoskie miasteczko

Kolejnym niezwykłe miejsce w ofercie Marvipolu, gdzie dostępne są mieszkania na sprzedaż, to osiedle Zielona Italia. Jest ono doskonałe dla osób, które lubią niestandardowe rozwiązania, którzy są estetami i mają szczególne wymagania co do wyglądu swojego otoczenia. Zielona Italia została wybudowana na podobieństwo prawdziwego małego miasteczka – wraz z położonym pośrodku rynkiem, fontanną, a nawet wieżą zegarową. Tak jak w poprzednich inwestycjach nie brakuje tu przyrody i sposobności do przyjemnego spędzania wolnego czasu. Nowoczesne boiska, korty tenisowe i przytulne kawiarenki dostępne są dla wszystkich mieszkańców. Wystarczy zajrzeć do tego uroczego miasteczka, aby z pewnością już nigdy nie chcieć go opuścić!

Zaloguj się Logowanie

Komentuj