Grupa Armatura na targach AQUA THERM 2011 w Moskwie

W 2011 roku Grupa Armatura wprowadza do swojej oferty kolejne rodziny nowoczesnych i funkcjonalnych baterii. Nowości już wkrótce zostaną zaprezentowane na rosyjskich targach AQUA THERM 2011 w dniach 8-11 lutego 2011 roku. XV Międzynarodowe Targi Inżynierii Sanitarnej, Systemów Grzewczych, Klimatyzacji i Wentylacji zgromadzą ok. 400 liderów z branży.

Firma Grupa Armatura przedstawi swoją ofertę wzbogaconą o tegoroczne nowości na specjalnie przygotowanej platformie o powierzchni 90 m2. Imponujące stoisko w kształcie kuli umieszczonej na okrągłej podstawie zwraca uwagę swoją nowoczesnością i niebanalnym designem.

Będzie ono idealnym tłem dla funkcjonalnych baterii o nietypowej formie i oryginalnym wzornictwie z asortymentu Grupy Armatura. Obok najbardziej wizerunkowych produktów wyeksponowane zostaną nowe serie armatury kuchennej oraz łazienkowej: MALACHIT, SALIT, ALBIT, BAZALT, BERYL, OBSYDAN, GAMMA oraz zestawy natryskowe.

Targi odbędą się w nowoczesnych pawilonach centrum wystawienniczego Crocus Expo w Moskwie, które dysponuje 22 000 m² powierzchni ekspozycji. AQUA THERM to najważniejsza impreza w branży HVACR, techniki basenowej i SPA w Rosji, której celem jest promocja firm oraz prezentacja ich ofert na rynku wschodnioeuropejskim.

Dzięki uczestnictwu w wydarzeniu firmy z całego świata mogą nawiązać korzystne kontakty biznesowe oraz wymienić doświadczenia z przedstawicielami rynku rosyjskiego. Zakres tematyczny targów AQUA THERM 2011 obejmuje m.in. armaturę i zawory, technologie oraz urządzenia grzewcze, materiały i akcesoria izolacyjne, pompy, rury oraz rurociągi, technikę klimatyzacyjną i wentylacyjną.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj