Inspirujące nowości

Fabryka szlachetnej kostki brukowej i płyt tarasowych Bruk sp. z o. o. z Czyżowic proponuje wiele ekskluzywnych nowości na rok 2011. Kostki brukowe i płyty tarasowe w wersjach płukanych, colormix czy postarzanych zachwycają bogactwem dostępnych faktur i kolorów.

Wyroby fabryki Bruk sp. z o. o. są inspirowane naturalnymi krajobrazami i barwami występującymi w przyrodzie, aby w pełni zsynchronizować się z otoczeniem przydomowego tarasu, patio, ścieżek ogrodowych czy chodników i deptaków w strefach wypoczynkowych miast.

Mosaic Colormix

Jest to przystosowana do wymagań dzisiejszych czasów swobodna wariacja na temat starożytnej mozaiki. Dostępna paleta czterech barwnych melanży wzoru Mosaic sprawi, że przestrzeń nigdy nie wyda się nudna lub jednostajna. Radosna feeria barw (Mosaic Color), stonowane ale ciepłe brązy (Mosaic Dark), jasne i lekkie beże (Mosaic Light) oraz niemalże księżycowe odcienie szarości i grafitu (Mosaic Gothic) w połączeniu z kształtem nie pozostawią nikogo obojętnym. Umiejętnie skomponowane przejścia kolorystyczne melanży miękko falują na nawierzchni idealnie komponując się z otoczeniem. Odpowiednio dobrane kształty harmonijnie łączą się z naturalnymi kolorami, umożliwiając ułożenie ciekawych i zawsze modnych kombinacji.
Linia Callisto

Inspiracja naturalnym kamieniem, jego potęgą i niezniszczalną siłą, była najbardziej oczywistym impulsem wykreowania tej linii produktów. Nawierzchnia linii Callisto olśniewa pięknem granitu, marmuru i bazaltu. Każda z tych skał ma inne kolory czy właściwości, ale dopiero ich połączenie daje wizualny efekt naturalnego piękna.

Fabryka Bruk sp. z o. o. wybrała najciekawsze kolory dla swoich wyrobów, mając na uwadze możliwość komponowania barw również pomiędzy sobą, aby aranżacje przydomowe lub przestrzeni publicznej były estetyczne i interesujące. Dostępna paleta barw to biel (Callisto Bianco), żółcień (Callisto Giallo), rdzawa czerwień (Callisto Rosso), szarość (Callisto Granito) i czerń (Callisto Nero).

Linia postarzana Nestor

Dla pasjonatów starego wzornictwa i jego wiekowego piękna fabryka Bruk stworzyła replikę średniowiecznego kamiennego bruku. Każda kostka jest niepowtarzalna, na każdej inaczej bądź w innym miejscu brzegi zostały obtłuczone, aby wrażenie kamienia nadgryzionego zębem czasu było jak najprawdziwsze. Postarzane kostki brukowe ułożone na dojazdach do posesji lub przydomowych dziedzińcach i w ogrodowych alejkach uszlachetnią oblicze domu przydając mu dostojności.

Ten rodzaj kostki brukowej pięknie prezentuje się również w miejskim otoczeniu, zarówno wśród budownictwa nowoczesnego jak też wśród budynków pamiętających czasy przodków. Aleje i chodniki nowoczesnych i prostych w formie miast złamie nierównomierna linia brzegowa tej kostki, natomiast miastom zakotwiczonym już w historii klasyczny szyk i wzornictwo dodatkowo przyda statecznego charakteru.

1 Komentarz

  1. rena1963ta

    28 maja 2013 at 21:35

    pięknie, jak w stylu retro:)

Zaloguj się Logowanie

Komentuj