Jak znaleźć godnego zaufania fachowca?

fachowcy budowlani

© 123RF

Jak szybko znaleźć fachowca z prawdziwego zdarzenia? Ten czas kiedyś nadchodzi – każdy z nas w końcu musi przeprowadzić remont. Często jednak chęć zaoszczędzenia pieniędzy i/lub brak czasu na znalezienie dobrego fachowca kończy się efektem, z którego nie jesteśmy zadowoleni, wymaga poprawek, a czasem nawet kolejnego remontu. Niestety najczęściej jest to pozorna oszczędność – w rezultacie na prace remontowe wydajemy dużo więcej niż zakładaliśmy, podobnie przedłuża się kłopot związany z prowadzonymi robotami. Znajomy malarz czy „wujek – złota rączka” w wielu przypadkach nie maja takiej wiedzy i umiejętności, by przeprowadzić w rzetelny sposób każdy remont. Na szczęście coraz łatwiej o znalezienie fachowca godnego zaufania, nawet bez wychodzenia z domu.

Specjaliści z wielu branż w jednym miejscu

Działająca na skalę całej Polski organizacja zrzeszająca najlepszych fachowców FachMistrz.pl powstała, aby w jednym miejscu mogli spotkać się rzetelni specjaliści wielu branż oraz klienci poszukujący usług wykonywanych na odpowiednim poziomie. Internetowe zapytanie błyskawicznie przekształca się w rozmowę z kompetentnym konsultantem Biura Obsługi, który doskonale potrafi zrozumieć naturę i złożoność zgłaszanego problemu. Na tej podstawie określony zostanie precyzyjnie zakres prac, a konsultant dobierze nam idealną ekipę fachowców. Stale poszerzany zakres usług i nieustanny rozwój serwisu sprawiają, że znajdą tu pomoc nie tylko osoby szukające specjalisty od drobnych napraw sprzętu RTV i AGD, ale także i tych bardziej złożonych i czasochłonnych: usługi ślusarskie, serwis alarmów, serwis urządzeń klimatyzacyjnych, prace remontowo-wykończeniowe, prace koniarskie, serwisy komputerowe, naprawy elektryczne, montaż i serwis okien i wiele, wiele innych.

Rzetelność i uczciwość – najważniejsze cechy fachowców

Dużą zaletą FachMistrz jest to, że wszyscy fachowcy, zanim zostaną dodani do bazy FachMistrz.pl, przechodzą proces rekrutacji podczas którego poddawani są rzetelnej weryfikacji ich kompetencji, terminowości oraz jakości zrealizowanych prac. Warto również podkreślić, że fachowcy zobowiązani są do stosowania standardowego cennika FachMistrz, który jest również łatwo dostępny na stronie FachMistrz.pl. Stanowi to dla klientów podwójną korzyść: nie tylko jest gwarantem, że cena proponowana przez specjalistę jest po prostu fair, ale też świadomość kosztów usługi przed jej wykonaniem pozwoli klientowi na odpowiednie przygotowanie się i zaplanowanie jej realizacji.

Jak nawiązać kontakt ze specjalistą?

Proces zamówienia fachowca jest bardzo prosty i możliwy na kilka sposobów: telefonicznie, poprzez SMS lub stronę www.fachmistrz.pl. Konsultant Biura Obsługi umówi klienta z fachowcem w dogodnym dla obu stron terminie. Potwierdzenie zlecenia odbywa się za pomocą SMS wysyłanego do klienta – w wiadomości znajdą się wszelkie potrzebne dane: imię i nazwisko fachowca, kontakt i termin realizacji usługi.  Fachowiec podczas wizyty przedstawi kosztorys i zakres prac oraz określi czas potrzebny na wykonanie zadania. Więcej informacji o całym procesie zamówienia oraz o idei serwisu FachMistrz.pl, można dowiedzieć się wchodząc na stronę internetową (FachMistrz.pl).

1 Komentarz

  1. hipnotyze

    24 października 2017 at 23:19

    lepiej i korzystać z fachowców w danej dziedzinie a nie w firmie która zleca innym firmom czerpiąc z tego prowizje. usługa jest marnie wykonana i nikt za nią nie odpowiada.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj