Kolekcja Barw – wachlarz możliwości

Dobór kolorystyki wnętrza mieszkania oraz kolorystyki elewacji stanowi istotną część projektowania architektonicznego. Z myślą o tych, którzy profesjonalnie zajmują się projektowaniem wnętrz i elewacji obiektów, jak również doradztwem w zakresie doboru kolorystyki, powstał funkcjonalny wzornik wachlarzowy.

Decyzja o kolorystyce elewacji i zdobień podejmowana jest już na etapie projektowania budynku. Odpowiednio dobrany kolor pomoże podkreślić walory każdego budynku, optycznie obniży lub powiększy jego bryłę. Dostępne w szerokiej palecie barw materiały wykończeniowe umożliwią realizację najśmielszych projektów architektonicznych. Proces wyboru ułatwi wzornik wachlarzowy – Kolekcja Barw Tytan® EOS, który oprócz funkcji doboru właściwej barwy, umożliwi wizualizację koloru na elewacji budynków różnego typu.

Wachlarz możliwości

Wzornik – Kolekcja Barw Tytan® EOS został przygotowany specjalnie z myślą o projektantach i inwestorach. Zawiera on próbki wszystkich kolorów tynków oraz farb elewacyjnych z linii Tytan® EOS jak również farb wewnętrznych z linii Tytan® NEO. Kolory są pogrupowane w kolekcje, w których obok barwy podstawowej znajdziemy trzy barwy towarzyszące. Wzornik pozwoli sprawdzić, jak dany kolor będzie wyglądał na budynku jedno- i wielorodzinnym oraz bloku mieszkalnym z różnymi kolorami pokryć dachowych.

Dzięki pomysłowemu pogrupowaniu barw w kolekcje, wzornik Tytan® EOS umożliwia odnalezienie pokrewnych kolorów, gwarantujących harmonijną kompozycję. Kolekcja słoneczna – Sole – to odcienie żółte, które są najczęściej i najchętniej wybierane przez architektów i inwestorów. Pochodne czerwieni i różu, przechodzące w brązy zebrane zostały w Kolekcję romantyczną, czyli Amore. Zielenie, seledyny, khaki tworzą Kolekcję wiosenną – Verde. Natomiast odcienie błękitów, szarości i fioletów odnajdziemy w Kolekcji księżycowej – Luna. Kolekcja radosna – Vita – to intensywne kolory przeznaczone do dekorowania fragmentów elewacji, takich jak np. okolice otworów okiennych.

Szeroki wachlarz kolorów we wzorniku Tytan® EOS nie wyczerpuje wszystkich możliwości barw, jakie mogą być wykorzystane w projektach architektów i indywidualnych inwestorów. Zgodnie z potrzebami klientów wszystkie produkty należące do systemu ociepleń Tytan® EOS oraz systemu dekoracji wnętrz Tytan® NEO mogą być przygotowane na indywidualne zamówienie na podstawie dowolnego wzorca kolorystycznego. Dzięki temu paleta barw jest nieograniczona.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj