Nowoczesne drewniane drzwi zewnętrzne – komfort i bezpieczeństwo

drzwi zewnętrzne

© 123RF

Wybór drzwi zewnętrznych jest decyzją, która w znakomitej większości przypadków jest decyzją na lata. Jest to element domu czy mieszkania od którego oczekujemy spełnienia kilku kryteriów. Tylko produkty najwyższej jakości są w stanie sprostać tym wymaganiom, a wyboru drzwi zewnętrznych warto dokonać na dość wczesnym etapie budowy lub remontu, tak aby móc zaplanować dokładnie wszelkie aspekty techniczne oraz walory nowoczesnego designu. W końcu dziś drzwi zewnętrzne nie są już tylko bramą wejściową. Są wręcz wizytówką domu, który chronią.

Efekt wizualny naszego domu jest niejednokrotnie aspektem, na który zwracamy największą uwagę. Producenci wszelkich materiałów budowlanych i wykończeniowych zdają sobie z tego sprawę projektując co raz to nowe rozwiązania. Oryginalne i nieprzeciętne. Warto jednak pamiętać że w przypadku drzwi zewnętrznych kluczowym czynnikiem przy ich wyborze jest komfort i bezpieczeństwo, które zapewniają. Firma Art -Tom wychodzi naprzeciw potrzebom nowoczesnego rynku budowlanego oferując drzwi nie tylko doskonale pasujące do każdej przestrzeni, ale przede wszystkim wytrzymałe, trwałe i bezpieczne. Co zatem czyni je tak odpornymi na czynniki atmosferyczne? Co powoduje, że są znakomitą ochroną domu i mieszkania? Co czyni je wyjątkowymi?

Po pierwsze – materiał. Nie od dziś wiadomo, że drewno dębowe jest wyjątkowo mocne i trwałe. Drugim budulcem drzwi zewnętrznych firmy Art-Tom jest drewno meranti. Pochodzi ono z Azji, a konkretnie z wysp Malezji i Indonezji i jest porównywane do drewna mahoniowego ze względu na swoje walory i specyfikę.

Po drugie – wykonanie. Nie chodzi tylko i wyłącznie o doskonałe drewno, ale także o wszelkie elementy towarzyszące. Stabilność i wytrzymałość, które sprzyjają szczelności drzwi są standardami, które obecne są w każdym z proponowanych rozwiązań firmy. Dodatkowymi atrybutami mającymi wpływ na to, że mamy do czynienia z produktem najwyższej jakości są ryglowane nawet w 5 miejscach zamki, systemy podwójnych uszczelek, czy systemy odprowadzania wody. Korzystne współczynniki przenikania ciepła, ościeżnice z litego drewna, regulowane zawiasy czy progi z wkładkami termicznymi czynią z drzwi produkt doskonały, którego projektanci pomyśleli o każdym z aspektów jego eksploatacji.

Po trzecie – nowoczesny design. Pamiętajmy, że drzwi wejściowe do budynku lub mieszkania odpowiedzialne są również za pierwsze wrażenie i niejednokrotnie decydują o tym jak postrzegana jest dana nieruchomość. Dobrze kiedy swoim obliczem korespondują z wnętrzem mieszkania i pasują do ogólnej stylistykę budynku. Modele oferowane przez Art -Tom pozwalają na to. Są projektowane i wykonane tak, aby trafiały w gust i potrzeby szerokiej gamy odbiorców, czym firma udowadnia, że nie tylko podąża za nowinkami w swojej branży, ale także jest otwarta na potrzeby i preferencje swoich klientów. Gratulujemy pomysłowości, niebanalnych rozwiązań oraz doskonałego wykonania!

Zaloguj się Logowanie

Komentuj