O pielęgnacji drewna w sieci

VIDARON to ekspert w dziedzinie pielęgnacji drewna. Produkty tej serii w unikalny sposób łączą skandynawskie tradycje pracy z drewnem z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Nowa strona adresowana jest do wszystkich miłośników tego szlachetnego materiału.

Strona www.vidaron.pl gwarantuje użytkownikom nowej witryny intuicyjną obsługę. Wykorzystana platforma,technologia PHP i CMS firmy E-Graphics, oferuje możliwość obsługi wielojęzyczności, a także zarządzania tekstami, zdjęciami, dokumentami do pobrania i graficznymi nagłówkami dla jej poszczególnych podstron. W tej funkcjonalnej oprawie znajdują się opisy wszystkich produktów Vidaron wraz z ich zastosowaniem i przykładowymi zdjęciami.

Specjalna wyszukiwarka pomaga wybrać produkt najlepiej odpowiadający potrzebom klienta. W sekcji „baza wiedzy” znajdują się przydatne informacje o rodzajach drzew, ich budowie oraz klasyfikacji. Po cenne wskazówki dotyczące doboru odpowiedniego rodzaju drewna do konkretnego zastosowania oraz porady dotyczące właściwej pielęgnacji drewna warto zajrzeć do zakładki FAQ .

Nowy serwis VIDARON daje także możliwość ręcznego zarządzania metatagami dla każdej z podstron.Witryna jest zintegrowana z Google Maps, co bardzo ułatwia nawigację mapką wskazującą dystrybutorów i przedstawicieli handlowych firmy.

1 Komentarz

  1. Zuzanna

    29 marca 2022 at 11:27

    Vidaron jest niezawodny. Wybieram go zawsze do prac związanych z impregnacją drewna. Mam pewność, że zabezpiecza solidnie i na długo

Zaloguj się Logowanie

Komentuj