Poznaj nowoczesną armaturę łazienkową

© Kludi Armaturen Sp. z o.o.

© Kludi Armaturen Sp. z o.o.

Armatura łazienkowa jest podstawowym i niezbędnym elementem każdej łazienki. Ale nie traktujemy jej już wyłącznie użytkowo. Coraz częściej jest ozdobą wnętrza i skupia na sobie całą uwagę.

Nowoczesna armatura łazienkowa łączy w sobie funkcjonalność i nietuzinkowe wzornictwo. To nie są już tylko zwykłe produkty, które służą do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Bateria podkreśla kształt ceramiki, jest wisienką na torcie całej aranżacji. Producenci proponują produkty z materiałów o wysokiej jakości, wyróżniające się ciekawym designem, o nieoczywistych formach. Ale nowoczesna armatura łazienkowa to nie tylko unikalne wzornictwo, lecz także technologia, która ma zasadniczy wpływ na wygodę użytkowania. W pracy projektantów przejawia się również dbałość o środowisko.

© Kludi Armaturen Sp. z o.o.

© Kludi Armaturen Sp. z o.o.

Jakie funkcje posiada nowoczesna armatura łazienkowa?

Po pierwsze ekologia i oszczędność wody. Do tego typu armatury łazienkowej zalicza się baterie bezdotykowe, które wyłączają się same po krótkim czasie wypływu wody. Można kupić również baterie, w których jednym przyciskiem zmniejsza się ciśnienie wody, a tym samym jej zużycie. Godne uwagi są baterie wyposażone w termostaty, które pozwalają utrzymywać stałą temperaturę wody, chroniąc tym samym przed przypadkowym poparzeniem. W sprzedaży są także modele z elektronicznym wyświetlaczem pokazującym bieżącą temperaturę wody lub z diodą, która włącza się, gdy woda robi się zbyt ciepła. Dla wielbicieli nowinek technologicznych producenci przygotowali również aplikację na smartofon, za pomocą której można sterować baterią. Niezależnie od tego, na jakich funkcjach najbardziej nam zależy, powinniśmy wybierać armaturę sprawdzonych producentów. Mamy wówczas pewność, że produkty spełniają najwyższe standardy jakości oraz opatrzone są gwarancją na długie lata.

© Kludi Armaturen Sp. z o.o.

© Kludi Armaturen Sp. z o.o.

Wygląd i jakość idą w parze

Jednym z wiodących trendów jest kolorowa armatura łazienkowa. Obecnie baterie dostępne są w szerokiej palecie barw, zarówno w macie, jak i w połysku. Dzięki temu można stworzyć idealną kompozycję aranżacyjną w dowolnym stylu. Dostępne są również modele stylizowane, np. na styl rustykalny, co daje naprawdę duże możliwości aranżacyjne. To także wyjątkowa forma i różnorodne wzornictwo. Chcąc posiadać nowoczesny produkt nie musimy wybierać między wyglądem a jakością wykonania. Dobrej jakości baterie wykonywane są z najwyższej klasy materiałów oraz spełniają wygórowane normy europejskie dotyczące jakości. Baterie KLUDI opatrzone są licznymi certyfikatami, dzięki czemu mamy gwarancję, że wykonane zostały z bezpiecznych dla zdrowia materiałów zapewniających bezpieczne użytkowanie.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj