Safona – projekt domu piętrowego

projekt domu piętrowego

© Dobre Domy

Projekt domu Safona to niebanalna koncepcja przygotowana dla inwestorów, którzy myślą o budowie domu dla 5-6 osobowej rodziny. Zachwyca stylem i funkcjonalnością, czyli tym, czego potrzebuje idealny dom.

Znalezienie projektu domu, który połączy w sobie komfort mieszkańców, elegancję oraz nutę nowoczesności nie jest prostym zadaniem. Szczególnie wtedy, kiedy zainteresowanie skupia się wokół nieco większych, piętrowych domów, a inwestorom zależy na tym, aby spełnić oczekiwania 5-6 osobowej rodziny. Dla wszystkich tych, którzy stoją przed takim dylematem, pojawiło się doskonałe rozwiązanie. Jednym z projektów domów, które można znaleźć w Internecie jest projekt domu Safona.

Przestrzeń i innowacja

Projekt domu Safona zakłada realizację budynku piętrowego. Dzięki temu dom jest spory – jego powierzchnia użytkowa wynosi 152,2m2. Ucieszą się wszyscy, którym zależy na dużej przestrzeni w miejscu zamieszkania – w końcu mniejsze ograniczenia związane z miejscem to pierwsza rzecz, która odróżnia dom od mieszkania w bloku. Dodatkowo jego interesująca konstrukcja sprawia, że wyróżnia się z otoczenia.

Parter – strefa życia

Domy piętrowe w naturalny sposób podzielić można na część dzienną oraz prywatną. Widać to w projekcie domu Safona. Strefa, w której można przyjmować gości i urządzać rodzinne spotkania znajduje się na parterze. Salon w funkcjonalny sposób został połączony z jadalnią, co ułatwia kontakt między domownikami oraz organizowanie przyjęć dla rodziny i znajomych. Atrakcją jest dodatkowy pokój, który według potrzeb można zaadaptować na gabinet albo – jeśli w domu często przyjmowani są goście – przytulny pokój gościnny. Jest to też bardzo wygodna opcja w przypadku powiększenia rodziny lub zamieszkania w domu seniora – pokój na parterze zwiększa bezpieczeństwo małego dziecka i osoby starszej. Na dole, w sąsiedztwie salonu i jadalni, znajduje się również przestronna kuchnia, a za nią pomieszczenie gospodarcze i spiżarnia. Jest również mała, wygodna łazienka. Warto wspomnieć, że salon połączony jest również z ogrodem zimowym, co zapewnia wrażenie bliskości z naturą.

Spokojny sen w czterech ścianach

Góra to rewelacyjne miejsce na stworzenie przytulnego raju sypialnianego. Znajdują się tam trzy pokoje, więc w zależności od wielkości rodziny, można je zaaranżować na przytulne sypialnie lub zaplanować pokój cichej pracy. Możliwości jest naprawdę sporo, duża przestrzeń pozwala na multum kombinacji. Sypialnie są przestronne, a dostępna z hallu łazienka ma bezpośrednie wyjście na niewielki taras. Dobra wiadomość dla zmotoryzowanych – Safona posiada również jednostanowiskowy garaż, w którym odpocznie bezpiecznie zaparkowany samochód. Całość daje poczucie funkcjonalnego luksusu, dzięki któremu mieszkańcy przez wiele długich lat będą wracać do domu z uśmiechem na ustach. Więcej informacji o projekcie można znaleźć tutaj: http://www.dobredomy.pl/projekt/safona/

Zaloguj się Logowanie

Komentuj