Stwórz romantyczny klimat, dzięki kolekcji lamp i świeczników Mulberry

romantyczne-wnetrza

Stwórz romantyczny klimat, dzięki kolekcji lamp i świeczników Mulberry

Wnętrza romantyczne sprzyjają relaksowi, przyjemnej atmosferze we dwoje, a także błogim wieczorom. W mieszkaniu i w domu stworzenie stylu romantycznego nie jest problemem, zwłaszcza że można bazować na dodatkach. Nasze upodobania estetyczne mogą sprzyjać romantycznym uniesieniom i poszukiwaniu lekkości i błogości w działaniach. W Polsce i w Europie styl romantyczny jest jednym z najbardziej popularnych pomysłów na aranżację wnętrz, dlatego bardzo ważne jest zadbanie o dodatki i klimatyczne akcesoria.

Styl romantyczny w Twoim domu

Styl romantyczny może pojawić się zarówno w domu, jak i w mieszkaniu, i to w każdym pomieszczeniu, ponieważ jest to styl uniwersalny i prosty w swojej złożoności. Jedną z cech charakterystycznych są pastelowe, kremowe barwy, które działają kojąco na nasze zmysły. Spore znaczenie mają także kwiatowe wzory, piękne i wyjątkowe, które mogą pojawiać się w formie tapet, naturalnych kwiatów, motywów kwiatowych na wazonach, czy szafach. Inną cecha charakterystyczną są koronki, zasłonki i firanki. Dzięki tego typu elementom możemy wprowadzić trochę buduarowego, sypialnianego stylu do innych pomieszczeń. Możesz wstawić także elementy drewniane, chociaż lepszym wyborem są jasne kolory. We wnętrzu romantycznym mogą pojawić się także różne wzory i desenie. Możesz zdecydować się na jeden motyw przewodni, na przykład kwiaty lub koronki i wokół niego budować resztę wnętrza. Pamiętaj o tym, że meble nie powinny być zbyt ciężkie, postaw lepiej na lekkie i subtelne wyposażenie wnętrz. Bardzo dobrym pomysłem może być łóżko z baldachimem i koronkowe firanki w oknie sypialni. Nie należy zapominać o elementach dekoracyjnych takich jak wazony, narzuty, czy pudełka.

Kolekcja Mulberry

lampy-stojaceMulberry to kolekcja lamp podłogowych, romantycznych dodatków. Lampy, kinkiety i świeczniki nadają wnętrzu klimatyczności i właśnie romantyzmu. Zdecydowanie świece i płomienie ognia kojarzą się nam z romantycznymi filmami, z nieszczęśliwą albo spełnioną miłością, fantazyjnymi uniesieniami miłosnymi, a także relaksem w ramionach ukochanej osoby. Kolekcja Mulberry niesie ze sobą wszystkie te wspomnienia, wrażenia i wyobrażenia, dzięki czemu mieszkanie staje się oazą spokoju i relaksu, z pięknym oświetleniem wnętrz.

Życie może stać piękniejsze i przyjemniejsze w mieszkaniu nasyconym pastelowymi kolorami, klimatycznymi lampami, niesamowitymi dodatkami i fantazyjnymi koronkowymi akcesoriami. Tkaniny, kwiaty, falbany, biel, róż, buduarowe elementy i miękkość oraz przytulność to cechy charakterystyczne stylu romantycznego. Możesz wprowadzić go do swojego domu i sprawić, że każdy dzień będzie kojarzył się z przyjemnymi, pięknymi chwilami. Pamiętaj, że zawsze możesz zdecydować się na meble na zamówienie Miloo Home, które mogą połączyć kilka różnych styli wnętrzarskich.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj