Stylowe dodatki do kuchni od marki Prima Gran

zlew-kuchenny

Stylowe dodatki do kuchni od marki Prima Gran

Myśląc o dodatkach do kuchni, w pierwszej kolejności do głowy przychodzą nam zapewne różnego rodzaju akcesoria ozdobne, pojemniki do przechowywana przypraw, obrazy ścienne, serwetki, obrusy i inne drobne elementy. Zbyt duża ilość drobiazgów często jednak potęguje efekt bałaganu i sprawia, że kuchnia nie jest w pełni funkcjonalna.

Minimalizm w urządzaniu wnętrz jest coraz bardziej popularny. Bez wielu ozdób kuchnia może wyglądać stylowo i nowocześnie. Jak osiągnąć efekt przestronnej, minimalistycznej i jednocześnie przytulnej kuchni? Wybierając stylowe wyposażenie, takie jak zlewozmywak granitowy. Czasy, kiedy zlew kuchenny kojarzony był tylko z nieeleganckim elementem wyposażenia i nie miał żadnych walorów estetycznych, odeszły w zapomnienie. Dzisiaj kuchenne zlewy można nazwać designerskimi elementami wyposażenia. Produkcją stylowych, granitowych zlewozmywaków zajmuje się firma Prima Gran, w której ofercie znaleźć można pozycje takie jak: zlew jednokomorowy, półtorakomorowy, dwukomorowy oraz narożny.

Trendy wnętrzarskie

Zlewy kuchenne Prima Gran doskonale wpisują się w panujące trendy. Zlewozmywaki granitowe dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Dzięki temu z powodzeniem można dopasować zlew do wystroju kuchni. Jakie trendy królują w projektowaniu kuchennych wnętrz?

Ciemna zabudowa. Białe meble zaczynają być powoli wypierane przez szare, grafitowe i czarne. Taki trend będzie panować w najbliższych sezonach. Przy ciemnych zabudowach doskonale sprawdzą się zlewy w kolorze białym lub jasnoszarym, dostępne w ofercie Prima Gran.

Biała zabudowa. Mimo rosnącej popularności ciemnych mebli kuchennych biała stylistyka nadal cieszy się sporą sympatią. Przy tego typu zabudowach często stosowane są kontrastowe blaty – szare, beżowe, czy brązowe. Wybór odpowiedniego zlewozmywaka nie będzie stanowić problemu, ponieważ każdy zlew kuchenny marki Prima Gran dostępny jest w wielu kolorach, np. białym, piaskowym, szarym, brązowym i czarnym.

Marmur. Blaty wykonane z marmuru stają się coraz bardziej popularne, a najbardziej pasują do nich szare zlewozmywaki. Kuchnia z marmurowymi elementami nie musi być chłodna i nieprzytulna. Wystarczy, że blaty zestawi się z drewnianymi szafkami, krzesłami, czy stołem.

Kuchnia w salonie. W dzisiejszych czasach, kiedy wspólne gotowanie stało się sposobem na spędzanie wolnego czasu, kuchnie są coraz częściej łączone z salonami i eksponowane. Przy projektowaniu
i dekorowaniu aneksów kuchennych trzeba zwrócić szczególną uwagę na elementy sanitarne, które nie mogą dominować nad wystrojem. Elegancki, granitowy zlew jednokomorowy marki Prima Gran to doskonałe rozwiązanie.

Kuchnia profesjonalisty. Pomieszczenia stylizowane na profesjonalne kuchnie hotelowe, czy restauracyjne zyskują coraz więcej zwolenników. Miłośnicy tego trendu decydują się zazwyczaj na zabudowę w kolorze szarym lub wykonaną ze stali nierdzewnej. Kropką nad i będzie w tym wypadku dwukomorowy zlewozmywak granitowy, szary lub czarny.

Aby móc gotować i jeść w kuchni marzeń, nie trzeba wydawać kroci na dodatki. Wystarczy dobrze wykorzystać możliwości sprzętów niezbędnych w tym pomieszczeniu. Dzięki bogatej ofercie Prima Gran można połączyć eleganckie z pożytecznym i cieszyć się estetyczną kuchnią przez długie lata.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj