Włoska RETROelegancja

Wszystko to, co ponadczasowe i piękne staje się dziś inspiracją współczesnych projektantów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Gamę oryginalnych produktów do aranżacji wnętrz, uzupełnia nowa na polskim rynku seria baterii łazienkowych Armonia.

Podążając za najnowszymi trendami sklep internetowy Twojabateria.pl, wprowadził do swojej oferty nową, stylową kolekcję baterii retro. Produkty wykonane są z solidnego mosiądzu, co dodaje im klasycznego wyglądu i szlachetności.

Baterie to często najważniejszy akcent w łazience czy kuchni, dlatego decydując się na konkretną stylistykę, np. retro, vintage – dobrze zadbać, by tworzyły spójną całość z ich ogólnym wystrojem. Możliwość podłączenia do wanny wolnostojącej czy ceramicznej umywalki, pozwala na stworzenie wyrafinowanego wnętrza salonu kąpielowego, natomiast białe uchwyty wykonane ze szlachetnego tworzywa, jeszcze bardziej podkreślają elegancję i lekkość linii.

Seria Armonia została zaprojektowana we Włoszech. Jej autorem jest Gaboli Luigi, który zajmuje sie tworzeniem armatury łazienkowej od lat 70’tych minionego wieku. Wieloletnie doświadczenie w tej unikalnej sztuce, pozwala mu tworzyć niezwykłe baterie łazienkowe inspirowane dawną epoką, które jednocześnie spełniają wszystkie wymogi techniczne nowoczesnego budownictwa.

Aranżacje wnętrz w dworkowym stylu retro to propozycja nie tylko dla zwolenników przedwojennego kina, ale przede wszystkim dla osób wymagających, dbających o każdy szczegół. Solidne wykonanie, włoska precyzja i wyczucie sprawiają, że seria baterii Armonia, stanowi uzupełnienie klasycznego wnętrza każdej łazienki – domowej, hotelowej czy np. restauracyjnej, doskonale wpisując się jednocześnie w klimat przedwojennej kamienicy jak i nowoczesnego budownictwa.

Dane techniczne:

- dostępne rodzaje baterii: umywalkowe, bidetowe, wannowe, prysznicowe.

- bateria wannowa w komplecie z wężem, słuchawką i uchwytem

- możliwość zakupu dopasowanego systemu dopływowego

- głowice ceramiczne

- białe uchwyty wykonane ze szlachetnego tworzywa

- elastyczne wężyki przyłączeniowe

1 Komentarz

  1. mk121

    10 lutego 2013 at 12:12

    ;)

Zaloguj się Logowanie

Komentuj