Zakup sprzętu AGD przy użyciu kodów rabatowych

© freeimages.com

© freeimages.com

Przeprowadzenie kompleksowego remontu mieszkania często uwzględnia także wymianę sprzętu AGD. Jednak wiele osób obawia się, że zakup kilku nowych urządzeń będzie stanowił duże obciążenie dla domowego budżetu. Dlatego sporym zainteresowaniem cieszą się akcje promocyjne, które są organizowane przez sklepy z artykułami gospodarstwa domowego. Na jakie promocje warto zwrócić szczególną uwagę?

ABC wyprzedaży
Urządzanie cyklicznych akcji promocyjnych jest korzystne zarówno dla sprzedawców, jak i kupujących. Sklepy ze sprzętem AGD często borykają się z problemem nadwyżki towaru, który ogranicza możliwość przyjmowania nowych dostaw. Dlatego zorganizowanie wyprzedaży jest korzystne z dwóch powodów. Po pierwsze, obniżenie cen spowoduje wzrost zainteresowania klientów, a co za tym idzie – poprawi wyniki sprzedażowe danego sklepu. Po drugie, sprzedaż części towaru ułatwi inwentaryzację magazynów. Sklep odnosi więc istotne korzyści, a klienci otrzymują najlepsze artykuły AGD w okazyjnej cenie.

Oczywiście obniżenie ceny danych produktów to najpopularniejszy schemat promocji, jednak każdy sklep może zachęcać klientów poprzez zapewnienie im dodatkowych korzyści. Często spotykanym rozwiązaniem jest także darmowa dostawa zamówionego sprzętu, dzięki czemu klient nie musi martwić się o transport zakupionych urządzeń.

Kody rabatowe – nowoczesny marketing w świecie internetowego handlu
Zdecydowana większość sklepów AGD posiada także stronę internetową, która jednocześnie pełni rolę sklepu online. Dlatego coraz większą popularnością wśród klientów cieszą się specjalne kody rabatowe. Jest to bardzo praktyczne i proste rozwiązanie. Każdy sklep może wygenerować i udostępnić własny kod rabatowy, który będzie upoważniał do otrzymania rabatu na wybrane produkty. Uzyskany kod wystarczy wprowadzić w odpowiednią rubrykę podczas składania zamówienia, aby uzyskać obniżoną cenę. Wygenerowane kody mogą być ogólnodostępne lub przeznaczone dla określonego grona odbiorców (np. posiadaczy kart stałego klienta).

Warto więc regularnie odwiedzać serwisy publikujące najnowsze kody rabatowe. Co prawda, organizowane kampanie marketingowe zazwyczaj ograniczają się do konkretnych produktów (np. pralek), jednak czasami można natrafić na kod rabatowy gwarantujący zniżkę na cały asortyment. Dobrym przykładem jest promocja zorganizowana przez serwis Neo24, który zapewnia rabat w wysokości 200 złotych na zakup sprzętu AGD.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj