Zamieszkać bez teściowej

Już w najbliższy weekend, 2 i 3 października br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Mazowieckie Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl.

W jesiennych targach w Pałacu Kultury i Nauki weźmie udział ponad 150 wystawców z Warszawy    i okolic, którzy zaprezentują kilkanaście tysięcy mieszkań ze swoich kilkuset inwestycji. Na poszukujących mieszkań, apartamentów, domów i loftów czekać będą rabaty, miejsca postojowe w cenie mieszkania i inne atrakcje.

Warszawskie targi to nie tylko tysiące ofert w jednym miejscu. To przede wszystkim szansa na kredyt oparty na preferencyjnych warunkach. Obniżoną marżę do 1,3% oraz 0% prowizji za udzielenie kredytu gwarantuje Targowy Kredyt Mieszkaniowy – hit targowy tego sezonu. Jak mówi Magdalena Serwatko, prezes redNet Media, organizatora targów, kredyt został opracowany przez doradców i ekspertów spółki, którzy w przeszłości sami zaciągali zobowiązania kredytowe i borykali się z różnego rodzaju problemami. Stąd dobrze wiedzą, jakie są oczekiwania dzisiejszych kupujących i jak je spełnić.
- Decydując się na kredyt, którego warunki wynegocjowaliśmy z Eurobankiem i 20 innymi bankami, nie trzeba płacić prowizji za jego uruchomienie, a dzięki obniżonej marży przyszłe raty nie będą mocno obciążały budżetu kredytobiorcy. Jest to zatem prawdziwa okazja dla kupujących mieszkanie, gdyż kredyt dostępny jest wyłącznie podczas targów – dodaje prezes Serwatko. Aby skorzystać z targowego kredytu, wystarczy udać się na stoisko organizatora, gdzie doradcy udzielą wszelkich niezbędnych informacji i dokonają rejestracji.

Dla osób, które chcą kupić mieszkanie przygotowano też bezpłatne warsztaty „10 kroków do zamieszkania bez teściowej”, w czasie których eksperci opowiedzą o zaletach i wadach mieszkań z rynku wtórnego i pierwotnego. Poradzą, na co zwracać uwagę kupując własne M. Będzie też mowa o dylematach kupujących swoje pierwsze mieszkanie i wskazówki, jaką umowę  podpisać z deweloperem, na co zwrócić szczególną uwagę oraz według jakich kryteriów wybierać deweloperów.

Z kolei jeden z największych i najchętniej odwiedzanych portali nieruchomości – serwis tabelaofert.pl przygotował specjalne Centrum Informacji Mieszkaniowej.  – Doradcy serwisu udzielą bezpłatnej pomocy w zakresie wyszukania mieszkania, domu, lokalu czy też działki. W jednym miejscu zebrane są tysiące ofert, a każda z nich zawiera szczegółowe informacje, m.in. o cenie, sprzedającym, inwestycji, lokalizacji, metrażu i terminie realizacji – wyjaśnia Maciej Dymkowski, prezes portalu tabelaofert.pl.

Odwiedzający targi otrzymają atlas nieruchomości wakacyjnych, katalog mieszkaniowy – zbiór informacji o inwestycjach realizowanych na rynku mazowieckim oraz plan stoisk i listę wystawców, aby łatwo odnaleźć interesujące ich inwestycje. Mogą też liczyć na sadzonkę zimozielonego drzewka. Dzieci zaś będą mogły skorzystać z przedszkola zorganizowanego na terenie wystawowym.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj