Klient sam wybiera promocję na swoje nowe M

Firma Dolcan wprowadza wiosenną promocję na 20 mieszkań zlokalizowanych na osiedlu Powstańców w Ząbkach. Klienci mogą zdecydować się na rabat do 10 proc., garaż w cenie mieszkania lub materiały do wykończenia wnętrz. Osiedle położone jest pobliżu lasu, dlatego chętnie wybierają je młode rodziny z dziećmi.

W tym roku deweloper obchodzi 20-lecie. Wszystkie jubileuszowe propozycje Dolcan nawiązują więc do tej liczby. Także wiosenna promocja mieszkań zlokalizowanych na gotowym do zamieszkania osiedlu Powstańców z Ząbkach obejmuje 20 lokali. Liczba dostępnych jeszcze mieszkań jest określona, ale już w wyborze promocji deweloper pozostawia klientom pełną swobodę.

„Każdy z klientów inaczej ocenia atrakcyjność ofert specjalnych. Dlatego przedstawiamy kilka propozycji, by klienci  mogli sami dobrać ofertę najbardziej dla nich ciekawą” – wyjaśnia założenia wiosennej promocji Alicja Dolińska, Dyrektor Biura Marketingu firmy Dolcan. „Można się zdecydować na 10 proc. rabat, garaż na parkingu podziemnym wliczony w cenę mieszkania lub też otrzymać materiały wykończeniowe do urządzenia mieszkania” – podaje szczegóły Alicja Dolińska.

Osiedle Powstańców oddane zostało do użytku kilka miesięcy temu. Kompleks tworzą 4- i 5- kondygnacyjne budynki z garażem podziemnym. Mieszkania dostępne są w programie „Rodzina na Swoim”, a sama inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, i właśnie z tych dwóch powodów chętnie wybierają ją rodziny z dziećmi. Nie bez znaczenia jest też infrastruktura: na przeciwko osiedla otwarta została właśnie nowa przychodnia „Na Powstańców” obsługująca pacjentów w ramach NFZ, a w sąsiedztwie znajduje się też szkoła podstawowa, poczta i sklepy.

Osiedle w Ząbkach jest też dobrze skomunikowane z Warszawą, do której dojechać można ul. Żołnierską do Trasy Łazienkowskiej i Siekierkowskiej, ale także z drugiej strony – ul. Radzimińską. Ceny dostępnych jeszcze mieszkań na Osiedlu Powstańców kształtują się na poziomie od 5.260 zł za m2. Teraz w promocji koszty zakupu mogą być jednak sporo niższe.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj