Polska inwestycja – światowy rozmach

Terma Bania to nowoczesny obiekt powstający w Białce Tatrzańskiej. Kompleks basenów termalnych, połączony z funkcjami aquaparkowymi, saunarium oraz usługami SPA i wellness to warta uwagi inwestycja. Co ważne, powstająca w oparciu o krajowy, prywatny kapitał.

Inwestorem jest Park Wodny Terma Bania Sp. z o.o. – spółka specjalnego przeznaczenia, utworzona z myślą o powstającym kompleksie. Projekt współfinansowany jest ze środków unijnych w ramach programu Innowacyjna Gospodarka. Jednym z zasadniczych celów projektu jest – jak wskazuje nazwa – zwiększenie innowacyjności polskich przedsiębiorstw. Białczański obiekt znakomicie wpisuje się w tą cenną ideę.

-Terma Bania będzie jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie – mówi Stefan Stopa, dyrektor Termy Bania – Wszystko poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii, unikatowy projekt architektoniczny oraz szeroką i kompleksową ofertę, pozwalającą na wybór idealnej dla klienta formy relaksu i rozrywki.

Otwarcie Termy Bania planowane jest na połowę czerwca 2011 roku. Już latem wszyscy zainteresowani będą mogli korzystać z szerokiej gamy rekreacyjnych atrakcji. Prócz basenów termalnych, na gości obiektu czekają funkcje aquaparkowe, saunarium czy luksusowe usługi SPA i wellness. Prawdziwym novum jest wydzielenie specjalnej strefy cichej – dedykowanej gościom spragnionym spokojnego wypoczynku.

Ta znacząca inwestycja, nie tylko w skali Podhala, ale i całego kraju, to doskonały przykład sprawnego działania polskich przedsiębiorców. I doskonały dowód na to, że oryginalny pomysł, determinacja i aktywne korzystanie z dostępnych możliwości to droga do imponujących przedsięwzięć.

Terma Bania – to powstający w Białce Tatrzańskiej kompleks łączący baseny termalne, rozrywki aquaparkowe, saunarium oraz komfortowe SPA. Otwarcie obiektu planowane jest na połowę czerwca 2011.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj