Jaki ławostół wybrać?

kupmeble-pl_lawostoly

Jaki ławostół wybrać?

Salon to miejsce, w którym najczęściej przyjmujemy gości, dlatego staramy się, aby pomieszczenie było eleganckie, a przy tym w pełni funkcjonalne. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na duży stół, przy którym wspólnie spożywalibyśmy obiady czy świętowali ważne uroczystości w gronie najbliższych. Do ograniczonych przestrzeni świetnie nadaje się ławostół podnoszony Beller, który zajmuje niewiele miejsca, a po rozłożeniu gwarantuje przysunięcie większej ilości krzeseł dla gości. Dzięki zastosowanemu mechanizmowi podnoszenie odbywa się w sposób płynny, szybki i bezproblemowy.

Nowoczesne wyposażenie salonu

Ławy podnoszone nowoczesne są doskonałą propozycją do niewielkich pomieszczeń, gdzie chcemy zaoszczędzić przestrzeń. Innowacyjny system rozkładania umożliwia powiększenie stołu, gwarantując kolejne miejsca siedzące. Na co dzień ławostoły białe nie zajmują dużej przestrzeni, ale po rozłożeniu możemy swobodnie przyjmować gości nawet przy suto zastawionym stole. Austriacka płyta akrylowa Senosan AM 1800 TopX, z której zostało wykonane wyposażenie wnętrza, to wysokiej jakości materiał o zwiększonej odporności na działanie promieniowania UV oraz zarysowania. Ławostół podnoszony i rozkładany świetnie sprawdza się podczas organizowania różnego rodzaju wydarzeń w domowych warunkach. Dzięki możliwości powiększenia blatu możemy zaprosić wielu gości i zadbać o większą zastawę stołową oraz urozmaicony poczęstunek.

Funkcjonalne meble do salonu

Jeśli chcesz uczynić swoją przestrzeń wyjątkową i zależy Ci na funkcjonalnych meblach, ławostoły rozkładane i podnoszone z pewnością sprawdzą się w Twoim mieszkaniu. Doskonale prezentują się na co dzień i umożliwiają spożywanie posiłków członkom rodziny oraz popołudniowej kawy w komfortowych warunkach, z kolei na większe wydarzenia można rozłożyć ławę, gwarantując więcej miejsca dla gości. To praktyczne rozwiązanie do każdego salonu, szczególnie jeśli nie dysponujemy dużą przestrzenią, a jednocześnie zależy nam na dużej powierzchni blatu, aby móc przyjmować gości.

Ławostoły do każdego salonu

W naszej ofercie znajdują się ławostoły rozsuwane z dodatkową półką, na której możesz ustawić pilot, gazety oraz inne drobiazgi, po które często sięgasz. Dzięki możliwości podnoszenia dostosujesz wysokość stosownie do okoliczności. Taki mebel możesz powiększyć nawet o 160 cm, co pozwala Ci zwiększyć powierzchnię na dodatkową zastawę stołową i szereg potraw, które zechcesz zaserwować swoim gościom. Wysoka wytrzymałość i trwałość decydują o tym, że ławostół podnoszony Beller będzie Ci długo służyć, a jego design ozdobi pomieszczenie. Uniwersalny wygląd sprawia, że mebel szybko nie wyjdzie z mody i z łatwością dostosujesz go do stylistyki swojego salonu. Oferujemy funkcjonalne ławostoły rozsuwane z obrzeżem ABS zwiększającym trwałość i wytrzymałość stolika, a proponowane przez nas kolory to dąb sonoma oraz wenge amari, ale przyjmujemy również zamówienia na 30 innych kolorów, które wymagają jednak dwutygodniowego oczekiwania na realizację. Niewielkie wymiary ławostołów powodują, że mogą znaleźć się w każdym pomieszczeniu, a po rozłożeniu zyskujemy wiele miejsca dla gości.

Artykuł opracowany przez Kupmeble.pl

Zaloguj się Logowanie

Komentuj