Rolety i żaluzje, które posłużą przez lata

rolety-biale-plisy

Rolety i żaluzje, które posłużą przez lata

Wybierając osłonę okienną, warto rozważyć wszystkie aspekty zakupu. Od decyzji odnośnie rodzaju samej dekoracji okiennej, poprzez jej funkcjonalność, aż po wybór firmy oferującej osłony. Jak zatem przygotować się do takiej inwestycji?

Przede wszystkim należy zastanowić się nad tym, czego oczekujemy od osłony okiennej. Czy ma na celu wyłącznie zapewnienie nam prywatności czy też dodatkowo chronić wnętrze przed promieniami słonecznymi i nadmiernym nagrzewaniem pomieszczenia?

Estetyka a funkcjonalność

Wybór osłony okiennej, której zadaniem będzie przede wszystkim ochrona wnętrza przed przegrzaniem (zwykle w przypadku okien, wychodzących na wschód oraz okien dachowych), nie musi oznaczać rezygnacji z estetyki. Współczesne rolety oraz żaluzje, stworzone z materiałów z tzw. podgumieniem, łączą elegancję i funkcjonalność.

Wiele zależy oczywiście od marki – opinii Klientów, doświadczenia pracowników danej firmy oraz tego, jak długo istnieje ona na rynku. Im dłuższą historią (a tym samym ilością realizacji wykonanych na przestrzeni lat) może pochwalić się firma, tym większa szansa, że wykonywane przez nią osłony okienne są solidne i przetrwają wiele sezonów.

Istotny jest także asortyment. Jeśli firma oferuje szeroki wachlarz produktów, łatwiej będzie wybrać taki, który spełni wszystkie oczekiwania. A wśród współczesnych osłon okiennych znaleźć można nie tylko tradycyjne rolety materiałowe czy żaluzje aluminiowe, ale także plisy, rolety rzymskie czy żaluzje drewniane.

Od pomiaru po montaż

Kolejnym istotnym aspektem przy wyborze firmy projektującej rolety jest kompleksowa obsługa Klienta. Pracownicy znanej łódzkiej marki ALEROLETY są znakomitym przykładem dbałości o swoich Klientów oraz wysokiej jakości proponowanych im produktów. Rola firmy nie ogranicza się do przekazania nabywcy wybranej rolety czy żaluzji, lecz zaczyna od bezpłatnego pomiaru okna i zaprojektowaniu osłony „na wymiar”. To gwarancja bezawaryjnego funkcjonowania dekoracji oraz eleganckiego prezentowania się jej w oknie Klienta.

Zamawiający nie jest też pozostawiany „sam sobie”, w zakresie montażu zakupionej osłony. Pracownicy firmy dokonują go w jego imieniu, przy okazji upewniając się, że cały system działa prawidłowo. To ważne zwłaszcza dla osób, które nie poradziłyby sobie z zadaniem, które tylko z pozoru wydaje się proste i mało skomplikowane.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Wybór firmy, która zapewni nieodpłatne doradztwo i pomiar oraz posiada wieloletnie doświadczenie w branży, to pewność, że wybrany produkt posłuży przez lata (co pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy – brak konieczności wymiany dekoracji), będzie spełniał nasze oczekiwania i – co równie istotne – wpisze się w aranżację pomieszczenia. Na przykładzie marki ALEROLETY można stwierdzić, że aktualnie dostępne wzory i kolorystyka rolet, żaluzji czy plis, spełnią wymagania każdego, szukającego odpowiedniej dekoracji dla swojego wnętrza. Zaś montaż osłony przez pracowników firmy to oszczędność czasu, który musielibyśmy poświęcić na samodzielne założenie zakupionej osłony.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj