Materace SleepMed – postaw na nowoczesność w sypialni

Źródło: Materiały własne.

Źródło: Materiały własne autora.

Na pewno wiesz o tym, że wygodny sen jest gwarancją właściwej regeneracji i dobrego samopoczucia w ciągu dnia. Aby zapewnić sobie przyjemny odpoczynek, postaw na nowoczesny materac. Koncern Hilding Anders wraz z dystrybutorami opracował fenomenalne produkty, które z pewnością spodobają się każdemu, kto ceni oryginalny design i doskonałą jakość.

Innowacyjna możliwość regulacji twardości

Pierwszą rzeczą, która wyróżnia materace SleepMed spośród innych dostępnych na rynku jest możliwość regulacji twardości. Nie sposób jej znaleźć w tak zaawansowanej formie w ofercie innych firm. W materacach SleepMed zastosowano bowiem ruchomą warstwę pianki, którą można bez problemu wyciągnąć z materaca i przenieść na drugą stronę wkładu. W ten sposób każdy użytkownik zyskuje aż 4 zróżnicowane pod względem twardości i komfortu powierzchnie, spośród których z pewnością znajdzie taką, która idealnie będzie odpowiadać jego potrzebom. Rozwiązanie to okazuje się szczególnie przydatne w momencie, gdy użytkownik decyduje się na zakup materaca przez internet – nie ryzykuje, że zamówiony produkt okaże się nietrafiony. Dla szczególnie wymagających marka przygotowała jeszcze jedno rozwiązanie – możliwość dokupienia i włożenia między warstwy pianek maty kokosowej, dzięki której wybór powierzchni zwiększa się do 8! Mata ponadto posiada niezwykłe właściwości lecznicze i wentylacyjne, co sprawi, że będzie nam się spało jeszcze przyjemniej.

Nowoczesny system termoregulacji

Jedną z cech idealnego materaca jest jego zdolność do neutralizowania nadmiaru wilgoci. Gromadzące się w strukturach podłoża łóżka cząsteczki ciepłego powietrza stwarzają bowiem dobre warunki do rozwoju groźnych dla zdrowia bakterii i roztoczy. Nowoczesna technologia Airforce, wykorzystywana przy produkcji materacy SleepMed, w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, gwarantuje idealną termoregulację. Dzięki zastosowaniu systemu warstwowego – nacinania pianki na kształt kratki wentylacyjnej, dochodzi do nieustannej i pełnej wymiany powietrza. Dzieje się to pod wpływem ruchów ciała każdego użytkownika materaca. Ten prosty, a jednocześnie innowacyjny sposób sprawia, że poszczególne warstwy pianki charakteryzują się najwyższą oddychalnością. Aby system termoregulacji materaca był właściwy, konieczny jest także wybór odpowiedniego pokrowca. Powinien on zostać wykonany z materiału przyjemnego w dotyku, a jednocześnie łatwego do utrzymania w czystości. Dzianinowa powłoka pokrowca Merced jest wyjątkowo miękka oraz znakomicie odprowadza wilgoć. Specjalna taśma 3D usprawnia cyrkulację powietrza, dzięki czemu pokrowiec zawsze pozostaje suchy. Co równie ważne, pokrycie materaca można bez problemu wyprać w pralce, aby zachować najwyższy poziom czystości i świeżości.

Najlepsza jakość dzięki odpowiednim komponentom

Jakość snu jest uzależniona od tego, co tworzy wnętrze danego materaca. Odpowiedni poziom komfortu zapewnia dobór właściwej, antyalergicznej pianki. Jest nią na przykład termoelastyczna pianka VitaRest. Spośród jej wyjątkowych właściwości warto wskazać doskonałe dopasowywanie się do kształtu sylwetki użytkownika oraz reagowanie na ciepło i jednoczesne wyrównywanie temperatury. Materace produkowane przez koncern Hilding Anders są ponadto często wzmocnione pianką FlexiFoam, która charakteryzuje się doskonałą odpornością na odkształcenia związane z częstym użytkowaniem. Ważne jest również to, że technologie zastosowane do stworzenia materacy SleepMed umożliwiają każdemu korzystanie z aż 7 stref twardości gwarantujących doskonałe dopasowanie materaca do kształtu ciała i utrzymanie kręgosłupa we właściwej pozycji przez całą noc.

Źródło: Materiały własne.

Źródło: Materiały własne autora.

Bezpieczeństwo gwarantowane przez profesjonalistów

Produkty firmy SleepMed posiadają uznane na całym świecie certyfikaty jakości. Kupując wybrany materac możesz mieć pewność, że przeszedł on szereg skomplikowanych testów i będzie jak najlepiej odpowiadał na wymagania każdego klienta. Do najważniejszych atestów przyznanych marce należy Znak Jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH, który przekonuje o tym, że wszystkie proponowane przez SleepMed materace są niezwykle trwałe, higieniczne, ergonomiczne i ponadto regulują we właściwy sposób przepływ powietrza. Jest to znakomite potwierdzenie wyznawanych przez koncern Hilding Anders wartości. Jako światowy lider z prawie stuletnią tradycją, oferujący również marki takie jak Hilding Curem czy Bedding, z powodzeniem spełnia oczekiwania swoich klientów. W myśl kultywowanej przez koncern filozofii najważniejszymi kierunkami w projektowaniu materacy są dbałość o zdrowie, oryginalność, a także wykorzystywanie technologii w zgodzie z naturą.

Nowoczesne technologie w sypialni z pewnością wpłyną korzystnie na jakość snu oraz komfort codziennego wypoczynku. Warto zdecydować się zatem na idealne materace, które można dopasować do swoich potrzeb. Wszystkie te cechy posiadają materace SleepMed – są wygodne, innowacyjne i stworzone w trosce o zdrowy sen.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj